O mně

Moje fotka
Mystera, bývala tajemná, záhadná...dnes je čitelná i když svá drobná tajemství má...Je kozoroh přecházející do vodnáře...Je laskavá, vnímavá a má srdce na dlani...to je Mystera, tedy já...vítej... P.S.:Pokud by Tě cokoli zaujalo a chtěl/a/ by jsi něco šitého z mojí dílny, neváhej a napiš na nakupyinternet@seznam.cz....

sobota 8. prosince 2012

Medvědi, nevědí o:-)))))

Medvědí slečna Máša je ušitá z bavlněného manžestru a pruhované bavlny, dodekorovaná srdíčkovým knoflíkem, atlasovou stužkou, koženkou a knoflíkovými očky...Detaily má vyšité na stroji. Veškeré její části jsou jednotlivě při šití a motáži podšité, aby byla zachována vyšší odolnost a trvanlivost hračky a ta mohla být prána a sušena v sušičce...Čili, aby hračka byla funkční a nikoli pouze dekorací. Plněno je vše kuličkovým dutým vláknem, pevně, aby měla hračka požadovaný tvar a nebyla jenom měkká.

Medvědí kluk Míša je ušitý z bavlněného kvalitního pevného úpletu a pruhované bavlny dodekorovan knoflíky, saténovou punťavou stužkou, koženkou a knoflíkovými očky...Detaily má vyšité na stroji. Veškeré její části jsou jednotlivě při šití a motáži podšité, aby byla zachována vyšší odolnost a trvanlivost hračky a ta mohla být prána a sušena v sušičce...Čili, aby hračka byla funkční a nikoli pouze dekorací. Plněno je vše kuličkovým dutým vláknem, pevně, aby měla hračka požadovaný tvar a nebyla jenom měkká.

Máša i Míša jsou učeni nejen jako mazlíci, ale i jako společník a plnohodnotný kamarád nejen do dětských ručiček.

Vše u mě v obchůdku na FLERU nebo zde bez provize.

KRASNY DEN...2 komentáře:

MIchaela Staňková řekl(a)...

Nádherní medvídci!!!!!!!

Mystera řekl(a)...

Miso, moc dekujiiii, jeee, tesi me to....Doufam, ze budouci majitele budou tez poteseni o:-)...